Pogledajte golčinu Džeke iz mrtvog kuta. Svi su ostali iznenađeni

,

U SUSRETU 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva prvak Inter je na San Siru deklasirao Bolognu sa 6-1, preuzevši barem privremeno vodstvo na ljestvici Serie A.

Nerazzurri su pružili sjajnu predstavu, u prvih pola sata zabili su tri gola, a potom u nastavku još tri. Bologna je tek u završnici postigla počasni pogodak. Posebno je zanimljiv prvi Džekin pogodak koji je zabio iz mrtvog kuta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK DŽEKE

Za Inter su zabili Lautaro Martinez (6), Milan Škriniar (30), Nicolo Barella (34), Matias Vecino (55) i Edin Džeko (63, 68) kojem je za prvi gol asistirao Marcelo Brozović. Za goste je zabio Arthur Theate (86).

Za milanski sastav je Brozović igrao do 74. minute, dok Ivan Perišić nije ulazio u igru.

Inter je ovom pobjedom barem privremeno preuzeo vodstvo s 10 bodova, dok Roma, Milan, Napoli i Fiorentina imaju po devet bodova. Bologna je sedma sa sedam bodova.