Prva liga FBiH u nogometu: NK Jedinstvo jučer u susretu sa NK Zvijezda Gradačac ubilježilo pobjedu sa velikih 6:1

.

Nogometaši Bihaćkog Jedinstva jučer su odigrali jednu od boljih partija na domaćem terenu, o čemu govori i sami rezultat…

BIHAĆ, 21. maja, Izabranici Elvedina Beganovića Pod borićima su u okviru 27. kola Prve lige Federacije sa visokih 6:1 savladali ekipu Zvijezde iz Gradačca. Domaći su na najbolji način otvorili su utakmicu, iskoristili su prvu priliku, za rano vodstvo Jedinstva.

U 23. minuti Jedinstvo je imalo prednost već od dva gola razlike, u 31-oj tri kako i završava prvo poluvrijeme. U drugom su se nizali golovi pa tako u 57-moj minuti četvrti, 62-oj peti, te 5 minuta kasnije i finalni 6-ti gol u mreži golmana Zvijezde.

Gosti dolaze do počasnog pogotka u 70. minuti. Naredno kolo se nastavlja već u srijedu kada crveno-bijeli gostuju kod ‘vezira’ tj. ekipe Travnika.