Razočaravajuća noć za Nurkića i Blazerse

Portland Trail Blazersi su poraženi na gostovanju kod Toronto Raptorsa rezultatom 119:117.

Raptorsi su konstantno imali prednost, na momente razlika je bila i dvocifrena, međutim u posljednjih 12 minuta Blazersi su podigli nivo igre te su sredinom odlučujuće dionice uspjeli izjednačiti.

Pobjednik je odlučen u posljednjim sekundama kada je sjajni Kawhi Leonard pogodio za pobjedu domaćih.

Upravo je Leonard bio najefikasniji igrač meča sa 38 ubačenih poena uz pet asistencija i tri skoka, dok je na drugoj strani McCollum ubacio 35 poena kojima je dodao pet asistencija i četiri skoka.

Bh. košakaš Jusuf Nurkić na terenu je proveo nešto malo manje od 20 minuta, a u tom periodu uspio je ubaciti 10 poena i ostvariti sedam skokova, kako prenose sportske.