vinijr1
Zanimljiva utakmica između Real Madrida i Levantea.

Kraljevi su uzeli samo bod na gostovanju u Valenciji protiv Levantea

Komplikovana ali i zanimljiva utakmica se odigrala večeras u La Ligi.

Kraljevi su veoma dobro ušli meč i već od 5 minute poveli 0:1 preko Garetha Balea. Real Madrid je cijelo prvo poluvrijeme imao kontrolu i dobre šanse za povećanje rezultata ali su na odmor otišli sa minimalnom prednošću.

Početkom prvom poluvremena Roger Marti postiže gol za Levante i tako najavljuje ludu noć u Valenciji.

Nedugo zatim Jose Campana pogađa za Levante i domaćin dolazi do potpunog preokreta. Real Madrid se našao u velikom problemu i Carlo Ancelotti uvodi Viniciusa Juniora kao ključnu figuru za ostatak drugog poluvremena.

Pomenuti mladi fudbaler je već u 73. minuti pogodio za 2:2 sa sjajnom asistencijom Casemira.

Očekivalo se da će domaćin krenuti u potpunu ofanzivno, ali ne! Levante zadaje novi udarac. Rober pogađa i svoj tim dovodi na rezultat 3:2.

Mladi Vinicius Junior poslije toga zabija za 3:3 i daje nadu navijačima i suigračima da još uvijek ima šanse za sva 3 boda.

Real Madrid u ovom kolu upisuje remi i sada ima četiri boda kao i Barcelona, dok je Levanteu ovo drugi neriješeni ishod i imaju dva osvojena boda u La Ligi.