Široki Brijeg poražen od Randersa u Antaliji

Široki Brijeg je poražen 1:3 od šestoplasirane ekipe danskog prvenstva u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

Randers je poveo u 38. minuti preko Molvadgaarda nakon brzog kontranapada i to je bio rezultat prvog poluvremena. Prethodno je Široki zamalo došao do vodstva, no Eliomar je u 33. minuti pogodio prečku.

Ipak, početkom drugog dijela Širokobriježani su došli do poravnanja. Precizan s ruba kaznenog prostora bio je Franjić koji je u nastavku ušao u igru.

Međutim, završnica susreta pripala je Dancima. Prvo je Molvadgaard svojim drugim pogotkom doveo Randes u 84. minuti u vodstvo od 2:1, da bi u 88. minuti Hogh iskoristio konfuznu reakciju širokobriješke odbrane i postavio konačan rezultat 3:1.