Tottenham ga platio 42 miliona, a danas je nakon 22 minute u igri zamijenjen i izviždan

tot
Kolumbijski defanzivac Davinson Sanchez preživio je košmaran dan u porazu svog Tottenhama od Bournemoutha rezultatom 2:3.

Osim što je to bila užasna utakmica za sve u Tottenhamu, posebno će je pamtiti po onome što mu se dogodilo upravo Sanchez jer je ušao u igru i zamijenjen je nakon svega 22 minuta, a da nije bio povrijeđen.

Sacnhez je u 35. minuti ušao u igru umjesto povrijeđenog Clementa Lengleta. Međutim, gosti su imali vodstvo do 58. minute, kada je trener Cristian Stellini odlučio izvesti upravo ovog Kolumbijca.

Sa Sanchezom u igri na stoperskoj poziciji Tottenham je primio dva gola, a trener Stellini odlučio ga je izvesti nakon samo 22 minute u igri i umjesto njega uvesti Arnauta Danjumu.

Dok je Sanchez izlazio iz igre, izviždao ga je cijeli stadion. Njegovi navijači priredili su mu vrlo neprijatan trenutak i malo je nedostajalo da Kolumbijac zaplače na klupi.

Ipak, mora se priznati i da Sanchez nije opravdao čak 42 miliona uložena u njegovo dovođenje iz Ajaxa.