Trener AEK-a objavio fotografiju s ubijenim navijačem nakon izbacivanja Dinama: Pomogao si s neba

232323
Nogometaši grčkog AEK-a sinoć su na šokantan način eliminisali zagrebači Dinamo iz 3. pretkola Lige prvaka nakon što su u 97. minuti stigli do ključnog gola.

Dinamo je do sudijske nadoknade imao rezultat 2:0 koji ih je u tom momentu vodio u playoff, ali je onda uslijedila prava drama.

Prvo je Araujo u 92. minuti pogodio za smanjenje rezultata, da bi u desetoj minuti nadoknade bio dosuđeni kazneni udarac za Grke.

Odgovornost je preuzeo Garcija čiji udarac čita Livaković, nakon čega se lopta odbija do Vide koji je glavom ubacuje u gol za eksploziju oduševljenja na stadionu Aja Sofija.

Fanatični Grci su slavili do duboko u noć, a koliko im je ovo sve značilo govori i objava trenera Matiasa Almeyde.

On je na Instagramu objavio fotografiju s ubijenim Michalisom Katsourisom koji je život izgubio nakon obračuna navijača grčkog i hrvatskog kluba prošle sedmice.

"Moj otac i Michalis pomogli su nam odozgo", izjavio je Almeyda.

Foto : Instagram