Trener u Bugarskoj kleknuo pred sudiju i molio ga da produži utakmicu

Nogometaši CSKA i Ludogoreca podijelili su bodove u Sofiji u okviru 18. kola bugarske Parva Lige odigravši neriješeno 1:1.

Međutim, utakmicu su obilježile bizarne scene u kojima je u glavnoj ulozi bio trener domaći ekipe Nestor Jevtić.

Srbijanski trener bio je razočaran kad je vidio da je sudija odlučio produžiti meč samo dvije minute.

Najprije se počeo valjati po podu, a onda je kleknuo ispred četvrtog sudiju i bezuspješno ga molio da meč produži za još četiri minute.

Inače, goste je u vodstvo doveo Keseru i 0:1 je bio rezultat prvog poluvremena, a u nastavku je uslijedila prava drama.

Despodov je prvo u 67. minuti izjednačio, dok je Ludogorec meč okončao s deset igrača jer je Cicinho u 90. minuti dobio drugi žuti karton.