Vest Brom propustio posljednji voz za opstanak u Premijer ligi

asd
Četiri kola prije kraja 10 bodova ih dijeli od sigurne zone koja garantuje opstanak u društvu najboljih

Vest Bromvič Albion i Vulverhempton podijelili su bodove nakon remija 1:1 u 34. kolu Premijer lige.

"Vukovi" su poveli u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena golom Fabija Silve, a Vest Brom je izjednačio u 62. golom Mbaje Dianje.

Vulverhemton je ka golu Vest Broma šutirao čak 20 puta, 10 u okvir, a sjajno raspoloženi Sem Džonston upisao je devet odbrana.

Nakon ovog remija Vulvsi ostaju na 12. mjestu na tabeli sa 42 boda. Vest Bromvič je pretposljednji sa 26, čak 10 manje od Njukalsa koji je prvi u sigurnoj zoni.

U sljedećem kolu Vulverhempton će dočekati Brajton, a Vest Bromvič Albion gostuje Arsenalu.