Zvezda savladala Partizan, derbi prekidan zbog tuče navijača (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su večeras Partizan rezultatom 2:1, u 157. vječitom derbiju u 31. kolu Super lige Srbije.

Derbi je obilježila tuča navijača dva kluba, javlja Anadolu Agency (AA).

Prvi gol za Zvezdu postigao je Nemanja Radonjić u 18. minutu utakmice, dok je tri minuta kasnije na 2:0 povosio Aleksandar Pešić.

Pred kraj utakmice Ognjen Ožegović je postigao, ali je ublažio poraz Partizana.

​​​​​​

Početak meča je kasnio, jer su navijači crveno-bijelih koristili pirotehnička sredstva i tako napravili dim u bojama kluba, koji je prekrio stadion, a nedugo zatim došao je dim i sa južne tribine, odnosno od navijača Partizana.

Desetak minuta po početku drugog poluvremena, došlo je do tuče između navijača Zvezde i Partizana. Navijači su razbijali stolice, bacali baklje, zbog čega je dio zapadne tribine na stadionu "Rajko Mitić" evakuisan, a fizički su napadnuti i pripadnici policije.