Benzema prije duela s PSG-om najavio prijatelju da će to biti njegova noć

asdf
Karim Benzema u nastavku je zabio tri gola gostima i poslao ih kući te odveo ekipu Reala u četvrtfinale

Kada je Kilijan Mbape (Kylian Mbappe) donio pobjedu PSG-u, u Parizu rezultatom 1:0, mnogi su pomislili kako će ta prednost biti dovoljna Parižanima pred revanš osmine finala Lige prvaka na "Bernabeu", najviše iz razloga jer je Real djelovao očajno.

Sinoć u revanšu PSG je poveo, a onda je Karim Benzema u nastavku zabio tri gola gostima i poslao ih kući te odveo ekipu Reala u četvrtfinale.

Na internetu je još prije utakmice osvanuo razgovor na društvenim mrežama između Benzeme i jednog njegovog prijatelja, a tu je Francuz nagovijestio kakva će biti noć na Bernabeuu.v