Cazin danas u znaku humanosti: Kolačijada okupila brojne građane

Cazin danas odiše toplinom, solidarnošću i mirisima domaćih kolača. Na Trgu Zlatnih ljiljana održava se humanitarna kolačijada u organizaciji udruženja “Tim Volim život Cazin”, a brojni građani već od jutarnjih sati dolaze kako bi dali svoj doprinos ovoj plemenitoj akciji.


Vrijedne članice udruženja pripremile su raznovrsne domaće slastice, koje su izložene na štandovima, a sav prihod namijenjen je pomoći onima kojima je najpotrebnije – danas to čine za ZaZu.


Humanitarna akcija traje danas, 13. aprila, u terminu od 08:00 do 14:00 sati, a organizatori ističu da svaki dolazak znači mnogo – kako u finansijskom smislu, tako i kao znak podrške i zajedništva. Građani Cazina imaju priliku da uživaju u bogatoj ponudi kolača i istovremeno učine dobro djelo.


Iz udruženja poručuju da je ovo samo dio njihovih aktivnosti te pozivaju sve koji još nisu došli da ih posjete i budu dio ove lijepe priče.


 

Zajedno možemo više.


 


Foto: “Tim vilim život” Cazin