Karate klub Ključ na “Bihać OPEN 2018” internacionalnom turniru osvojio zlato (FOTO)

U subotu 12.05. članovi  Karate kluba” Ključ “su nastupili na velikom internacionalnom kupu u Bihaću i ostvarili odlične rezultate.

-Salih Džafić

Od najzanimljivijih trenutaka treba izdvojiti kategoriju -kate djevojčice 7 godina u kojoj su naše curice zauzele prva 3 mjesta i dokazale da njihovo vrijeme tek dolazi te da su najbolje karatiskinje u svojoj kategoriji. Kada su naše curice potukle konkurenciju na red je došao i seniorski dio u kojem je naš senior i trener pobjedio i finalnu borbu i tako osvojio zlato.

Treba još istaći da su naše curice izgubile u ekipnom dijelu protiv domaćina, ali su blistale tokom cijelog turnira.

Na ovom “Bihać OPEN 2018” internacionalnom turniru naš klub je pokazao da je u vrhu sa najjačim karate klubovima u državi.

Zahvaljujemo se ovim putem roditeljima za njihovu veliku podršku i veliku zahvalu dugujemo restoranu “Dolina sunca” i valsniku Alki koji je uočio velike uspjehe naše djece te ih je počastio ručkom u svom restoranu stoji na fb stranici kluba.