Napeto ispred kuće uhapšenog predsjednika SDS-a: Sve počelo kad je stigao gradonačelnik Bijeljine? (VIDEO)

Nakon što je gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrovič došao u Teslič, da, kako je izjavio, podrži danas uhapšenog predsjednika SDS-a Milana Miličeviča, došlo je do incidenta, ispred porodične kuče gradonačelnika Tesliča, javlja RTRS.

Naime Petrovič i njegove pristalice, kako tvrdi isti izvor, pokušali su uči u kuču Miličeviča. Tada je došlo je do verbalnog sukoba policije i Petroviča, kao i naguravanja.

U međuvremenu je u dvorište kuče došla i žandarmerija, a naguravanje policije, žandrmerije i građana se nastavilo.

 

Uhapšene još dvije osobe

Podsjećamo, policijski službenici Uprave kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske uhapsili su predsjednika SDS-a i načelnika Teslića Milana Miličevića.

Pored Miličevića uhapšene su još dvije osobe iz Gradske uprave Teslića.

Policijski službenici Uprave kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske pod nadzorom Posebnog odjeljenja za suzbijanje korupcije, organizovanog i najtežih oblika privrednog kriminala Republičkog javnog tužilaštva, a po naredbama Posebnog odjeljenja za suzbijanje korupcije, organizovanog i najtežih oblika privrednog kriminala Okružnog suda u Banjoj Luci provode operativnu akciju kodnog naziva "Blok" u okviru koje su slobode lišena slobode lica M.M., M.D. i M.Ð., svi iz Teslića zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivična djela trgovina uticajem i primanje mita, saopćeno je.