Povratak u prvi red: Nešić ponovo uz Dodika nakon izlaska iz pritvora

 

Nakon višemjesečnog pritvora i nagađanja o političkom raskolu, predsjednik Demokratskog narodnog saveza (DNS) Nenad Nešić ponovno se pojavio u javnosti i to u  društvu bjegunca od pravosuđa Milorada Dodika.

 

Njegovo prvo javno pojavljivanje zabilježeno je u Višegradu, na obilježavanju godišnjice tzv. svesrpskog sabora, gdje je stajao u prvom redu, odmah pored ministra turizma RS, Denisa Šulića.

Podsjetimo, Nešić je nedavno pušten iz pritvora u koji je dospio po nalogu Tužilaštva BiH zbog sumnji u teške koruptivne radnje.

Tokom njegovog boravka iza rešetaka, spekulisalo se o političkom distanciranju Milorada Dodika, koji se ovom prilikom nije oglašavao u Nešićevu odbranu, za razliku od slučajeva Nenada Stevandića i Radovana Viškovića.

 

 

Foto: CH