Nogometaš NK Bajer iz Velagića Amir Džihan danas je preminuo na utakmici Druge lige Zapad protiv FK Vitez.
Kako se navodi u objavi kluba iz Velagića, sin trenera Enesa Džihana je danas preminuo na utakmici u Vitezu zbog čega su svi trenutno u šoku.
"Dragi navijači sa velikom tugom vas obaviještavamo da je danas na utakmici našeg kluba protiv FK Vitez naš igrač Amir Džihan doživio tešku nesreću koju nažalost nije preživio", navodi se u njihovoj objavi i dodaje se:
"Amir je sin našeg trenera Enesa Džihana i svi smo trenutno u šoku. Molimo dragog Allaha dž.š. da Amiru podari Džennet, a porodici sabur".
Zamolili su za razumijevanje i pružili podršku treneru Džihanu kao i njegovoj porodici.
"Uskoro više informacija, molimo vas za razumijevanje i da svi zajedno damo podršku našem treneru i njegovoj porodici", dodaje se.
FOTO: FB