Put OFK Bihać do 2. mjesta i srebrne medalje na 1. Jaska youth Winter Cup – Jastrebarsko

djeca
Portal dijasporainfo.net je prije nekoliko dana pisao o uspjehu dječaka iz Omladinskog Fudbalskog Kluba Bihać “OFK Bihać” na 1. Otvorenom prvenstvu Grada Jastrebarskog za mladež u Gradu Jastrebarsko koje je održano proteklog vikenda.

Prije nekoliko dana je pisano o uspjehu dječaka iz Omladinskog Fudbalskog Kluba Bihać “OFK Bihać” na 1. Otvorenom prvenstvu Grada Jastrebarskog za mladež u Gradu Jastrebarsko koje je održano proteklog vikenda.

Ekipa OFK Bihać je na kraju osvojila 2. mjesto, dok su od njih bili bolji i prvo mjesto osvojili dječaci iz Škole Nogometa M-M Zagreb.

U ligaškom sistemu takmičenja, OFK Bihać je slavio u tri utakmice, dok su dvije utakmice završile bez pobjednika.

OFK Bihać (BIH) – NK Samobor 8:0
Škola Nogometa M-M Zagreb – OFK Bihać 1:1
OŠN 3E – OFK Bihać 0:2
NK Kupinec – OFK Bihać 0:4
OFK Bihać – Mladost Buzin, Zagreb 1:1

Najbolji strijelac turnira je igrač OFK Bihać Inas Brkić.

Bišćani su nastupili u sastavu: Elmas Mešić, Anes Ćehić, Omar Ibrišimović, Inas Brkić, Amar Kečalović, Alan Hadžić, Tarik Ogrešević, Kann Ćehić, Harun Mujčinović i Maid Selimović.

U nastavku pogledajte vidio koji pokazuje Put OFK Bihać do 2. mjesta – 1. Jaska youth Winter Cup – Jastrebarsko: