AEK - Velež 0:0: "Rođeni" odlični, još 45 minuta ih dijeli od historijskog rezultata

.

Revanš susret 2. pretkola Konferencijske lige

45. - Kraj prvog poluvremena.

45+1. - Žuti karton za Ognjena Vranješa.

45. - Tri minute nadoknade u prvom dijelu.

43. - Kombinacija fudbalera "Rođenih", na kraju Anđušić šutira pored gola.

37. - Bogdanović je junak Veleža! Dvije dobre uzastopne intervencije iskusnog golmana.

36. - Najbolja šansa za Velež! Zajmović je bio u šansi, ali odbranio je to Stanković.

34. - Najbolja prilika na utakmici! Arauho je šutirao, ali lopta srećom ne pronalazi metu. I dalje je 0:0 na stadionu "Spiros Luis" u Atini.

33. - Dženan Zajmović dobija žuti karton. Ofanzivac "Rođenih" je prvi javno opomenuti igrač na večerašnjoj utakmici.

30. - Borbeni Hasanović je uspio izvući prekršaj u izglednoj prilici. Pršeš je namjestio loptu, ali je veznjak Veleža loše šutirao.

• Škotski sudija je igrače poslao na pauzu za osvježavanje
    SCREENSHOT

Škotski sudija je igrače poslao na pauzu za osvježavanje

25. - Grci pokušavaju kreirati napad iz zadnje linije, ali dobro postavljeni Velež im to ne dozvoljava. I dalje je 0:0 u Atini.

15. - Sada prilika na drugoj strani! Garsija je šutirao, ali ponovo brani Bogdanović.

14. - Prilika za Velež! Ćosić se izborio za priliku, šutirao je lijevom nogom, ali Stanković brani njegov pokušaj.

10. - Arauho je zaprijetio, ali siguran je Slaviša Bogdanović. Imao je argentinski napadač dobru priliku nakon što je lopta preskočila odbranu Veleža.

6. - Bez uzbuđenja na početku utakmice. Velež se nije povukao na svoju polovicu, stoji visoko na otvaranju susreta.

3. - Prekršaj Zajmovića na Vranješu, koji večeras igra od prve minute. Podsjećamo, meč na Grbavici je ispratio na klupi za rezervne igrače.