Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez je pozvao dva nova nogometaša za predstojeće utakmice reprezentacije naše domovine.
Naime, zbog povrede je otpao defanzivac Rijeke Stjepan Radeljić, a Barbarez je odlučio zbog toga aktivirati dva pretpoziva.
"Defanzivac Rijeke, Stjepan Radeljić će zbog povrede propustiti predstojeće okupljanje seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine i utakmice sa Rumunijom i Austrijom", navodi se na zvaničnoj stranici saveza i dodaje se:
"Selektor Sergej Barbarez odlučio je da aktivira dva pretpoziva te će se Zmajevima priključiti Adrian Leon Barišić i Dario Šarić".
Podsjetimo, utakmica s Rumunijom je na rasporedu 15. novembra u Zenici dok ćemo tri dana kasnije odmjeriti snage s Austrijom.