Blamaža Zvijezde u Bihaću, važna pobjeda Radnika protiv Rudara

jedinstvo
U Prvoj ligi FBiH danas je odigrano šest susreta 27. kola.

Jedinstvo je upisalo ubjedljivu pobjedu protiv Zvijezde Gradačac (6:1), a već nakon prvog poluvremena bilo je 3:0.

Gosti su stigli u 'šarenom' sastavu, navodno su nogometaši već mjesecima bez primianja, pa nisu mogli ni očekivati ništa osim ubjedljivog poraza.

Strijelci u prvom poluvremenu bili su Merdović, Selman i  Nuhanović, uz ovacije u publike.

U nastavku u nastavku također efikasan meč. Selman je dodao još jedan pogodak, Luka Merdović dva, a za goste je pogodio Ajdin Mujagić, prvi strijelac lige.

Radnik je upisao vrijedna tri boda protiv Rudara iz Kaknja. Bilo je 3:1, iako su gosti prvi poveli kada je Ramić zatresao vlastitu mrežu već u prvoj minuti.

Nije to poremetilo domaće, krenuli su hrabro i već za poluvrijeme postigli tri pogotka. Strijelci su bili Jašarević, Oputa i Rizvo.

U nastavku bez uzbuđenja i ostalo je 3:1.

U Lukavcu je gostovala Gradina. Radnički je već odavno prežaljen, a na kraju je završilo 1:1

Hodžić je bio strijelac za goste,  a Mušić za domaće u veoma kvalitetnom meču sa velikim brojem prilika.