Bubamara iz Cazina sa 5:0 pobijedila domaćine Muju Hrnjicu u Velikoj Kladuši

sa

Velikokladuški malonogometni klub “Mujo Hrnjica” je u krizi rezultata, a ovog vikenda je iz Velike Kladuše bodove odnijela ekipa MNK “Bumabara” iz Cazina slavivši sa visokih 0:5. Bio je ovo treći vezani poraz domaće ekipe, koja je u ovom susretu bila lišena usluga nekoliko standardnih prvotimaca.

Prvo poluvrijeme je bilo dosta izjednačeno, uz nekoliko dobrih prilika domaće ekipe ali je čuvar mreže “Bubamare” bio na visini zadatka. S druge strane gosti su svoje šanse iskoristili i na poluvrijeme otišli sa dva pogotka prednosti.

U drugom poluvremenu cazinski futsaleri su u potpunosti preuzeli inicijativu i sa još tri pogotka nanijeli težak poraz “Hrnjicama”. Po dva pogotka za goste postigli su Nuhanović i Prošić, dok je jedan postigao Delić.

Sljedeće, pretposljednje kolo, MNK “Mujo Hrnjica” ide na teško gostovanje vodećoj ekipi “Konjodora” u Bužim.