Džanan Musa opet dvocifren: Bh. košarkaš postigao 22 poena u porazu Netsa

Košarkaši Long Island Netsa poraženi su na gostovanju kod Canton Chargea ubjedljivim rezultatom 151:125, a bh. košarkaš Džanan Musa odigrao je još jedan solidan meč i postigao je 22 poena.

Već u prvoj dionici bilo je jasno da Brooklynova fijala neće dobro proći na ovom gostovanju s obzirom na to da su primili 41 poen, naspram 28 koliko su postigli, a do poluvremena domaći igrači dodatno su povećali prednost i usput su opet postigli 42 poena.

U drugom poluvremenu ritam utakmice je malo opao, košarkaši Long Island Netsa su malo popravili igru u napadu, a na kraju nisu uspjeli ni stići ni ugroziti prednost Canton Chargea i meč je završen pobjedom domaće ekipe.

Bh. košarkaš Džanan Musa u ovom meču postigao je 22 poena, a imao je i tri skoka, dvije asistencije, jednu blokadu i jednu oduzetu loptu.

Netsi sada imaju skor od osam pobjeda i četiri poraza u Razvojnoj ligi, a sljedećem kolu očekuje ih meč protiv Fort Wayne Mad Antsa, također na gostujućem terenu.