Het-trik Prošića i sigurna pobjeda Bubamare nad Spartom

Danas je u zaostaloj utakmici 3. kola Futsal lige F BiH grupa 2 MNK Bubamara Cazin pobijedila MNK Sparta Sanski Most s rezultatom 4:1.

Najraspoloženiji u domaćoj ekipi bio je Elmin Prošić koji je postigao tri pogotka te bio ponajbolji igrač utakmice.

Već u ranoj fazi utakmice Bubamara je stigla do vodstva preko Prošića, a isti igrač se upisao još dva puta u strijelce (6, 21, 36). U strijelce se upisao i Mizić Ermin u 14. minutu susreta. Za goste počasni pogodak postigao je Burnić Besim u 35. minutu susreta.

Bubamara je tokom cijelog susreta kontrolisala utakmicu, a priliku su dobili svi igrači sa klupe, te  svojim angažmanom sigurno zadobili povjerenje trenera Šerifa Rekića.
Utakmicu je obilježila i lijepa posjeta publike, gdje je preko 500 gledatelja prisustvovalo u cazinskoj dvorani.

U narednom kolu Bubamara također igra u Cazinu, a ovog puta ugostit će ekipu MNK Mostarske kiše. Susret se igra u nedjelju 24.11.2019 s početkom od 19 h.