Jeste li ikad vidjeli Ibrahimovića ovako tužnog i dotučenog

Nogometaši LA Galaksija sinoć su poraženi u nevjerovatnoj utakmici od Hjuston Dinama 3:2, nakon čega su ostali bez plasmana u plej-of MLS lige.

Galaksiju je trebala pobjeda da bi došli do osmog mjesta, posljednjeg koje vodi u doigravanje, ali su nakon šokantnog preokreta izgubili. Domaći su nakon prvog poluvremena vodili 2:0 i već lagano slavili pobjedu, no Hjuston je u nastavku meča preokrenuo i pobijedio 3:2. Igrači Galaksija su nakon utakmice od šoka popadali po terenu jer jednostavno nisu vjerovali šta im se dogodilo. Posebno razočaran bio je Zlatan Ibrahimović, koji je preporodio ekipu od svog dolaska. Ipak, na kraju im ni on nije mogao pomoći.

Poslije utakmice Ibrahimović se udaljio od ostatka ekipe, vidno potresen, sjeo je na klupu za rezerve, od muke nije znao što bi sa sobom i samo je tupo zurio u pod.

Ibra je ove sezone odigrao 27 utakmica u MLS-u i postigao je čak 22 gola, uz sedam asistencija.