Mladi Edis Nanić junak "Rođenih"

.
Mladi golman Veleža posebno se istakao u sudijskoj nadoknadi, kada je odbranio pokušaj Mrkaića sa tri metra

Banjalučki Borac i Velež remizirali (0:0) su 10. kolam:tel Premijer lige BiH. Banjalučlki tim od uvodnih minuta krenuo je agresivno prema golu Rođenih, ali prvu ozbiljniju priliku imao je napadač mostarske ekipe Zajmović, čiji udarac brani Ćetković.

Nakon toga uslijedila je inicijativa Banjalučana. Veliku priliku u 16. minuti propustio je realizovati Piščević, koji nakon kornera pogađa prečku. Sjajnu šansu imao je i Vojnović u 38. minuti nakon ubačaja Zakarića iz slobodnog udarca, ali je glavom u petercu šutirao iznad gola gostiju.

I u drugom poluvremenu Borac je imao konkretnije prilike, ali nije uspio savladati danas odličnog Edisa Nanića. Mladi golman Veleža posebno se istakao u sudijskoj nadoknadi, kada je odbranio pokušaj Mrkaića sa tri metra.