Oličje nedoličnog ponašanje zvano Nejmar: Novo divljanje Brazilca (VIDEO)

neymar
Nejmar nije postigao gol niti je asistirao za remi Al Hilala, ali jedan trenutak se proširio društvenim mrežama.

Saudijski Al Hilal se sinoć uspio provući protiv uzbekistanskog Navbahora golom iz desete minute sudijske nadoknade u prvoj utakmici grupe D azijske Lige prvaka.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a divljanjem ga je obilježio i Nejmar (Neymar).

Brazilac, koji igra za platu od 200 miliona eura godišnje, obilježio je utakmicu svojim divljanjem, iako je bio najbolji igrač svoje ekipe na terenu.

Njegova ekipa je imala 77 posto posjeda, 20 udaraca prema golu, ali je gubila sve do 100. minute kada je Ali Al Bulajhi (Bulayhi) pogodio.

Nejmar nije postigao gol niti asistirao za remi Al Hilala, ali jedan trenutak se proširio društvenim mrežama.

Nije to bio neki maestralni dribling, po kojima je poznat, već trenutak „pomračenja uma“ u kojem je prvo odgurnuo suparnika na tlo, a onda ga još i napucao loptom.