Željo upisao sigurnu pobjedu protiv ilidžanskog Igmana

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali ilidžanski Igman 7:1.

Prvo poluvrijeme "Plavi" su igrali u sastavu: Kjosevski – Dacić, Hajdarević, Bogičević, Stanić – Mehić, Bojo – Subašić, Mujezinović, A. Zec – Zajmović. Prvi dio Željo je riješio u svoju korist rezultatom 2:1. Mujezinović i Zajmović su pogodili za Želju, a Demirović za Igman.

U drugom poluvremenu su igrali: Erić – Stevanović, Sipović, Osmanković, Pavić – Alispahić, Sadiković – Ramović, Štilić, Veselinović (Stanić od 50.) – Krpić. U drugih 45 minuta Željo je postigao još pet golova. Dva gola postigao je Stanić, po jedan Štilić i Sadiković, te je jedanput defanzivac gostiju zatresao svoju mrežu.

Narednu utakmicu Željezničar igra u subotu protiv Slobode. Susret na Tušnju počinje u 16:30 sati.