Posted by: Mirela
0 comments
11 Jul

Gađali su ga lažnim novčanicama, likovali nad njim, nazivali ga izdajnikom, ali Gianluigi Donnarumma ostaje u Milanu.

Ovaj 18-godišnji golman je potpisao četverogodišnji ugovor sa klubom sa San Sira iako se proteklog mjeseca mnogo pisalo o njegovom odlasku.

Prema informacijama Sky Sportsa mladi golman će zarađivati 100.000 eura sedmično.

Za Milan je debitovao u oktobru 2015. godine i od tada je na sebe skrenuo pažnju svjetske javnosti.

0 comments
28 Jun

Predsjednik Pescare Daniele Sebastiani je potvrdio da će nogometaš Mamadou Coulibaly preći u Inter.

0 comments
11 May

Ubjedljiv trijumf Lazija nad Sampdorijom u prošlom kolu obilježio je reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić koji je upisao dvije asistencije i postigao pogodak.

Također, igrač derbi utakmice Milana i Rome bio je Edin Džeko.

Odlični nastupi bh. dvojca nisu prošli nezapaženo, pa su se Lulić drugi put zaredom i Džeko našli u idealnom timu kola.