Oglas za posao - Za rad u poslovnici u Cazin

asd
Firma Azel France:

Uvjeti:

- Minimalno SSS
- Poželjno radno iskustvo u maloprodaji tekstila i obuće
- Sposobnost za rad u timu

Opis radnog mjesta:

- Prijem robe, praćenje te savjetovanja klijentata u cilju prodaje
- Primopredaja robe, izlaganje i isticanje proizvoda u poslovnici
- Održavanje urednosti robe i prodavnice, dopuna reona robom, te održavanje higijene prodavnice

Od vas se očekuje:

- Profesionalan odnos, pouzdanost i odgovornost prema poslu
- Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo kupaca
- Sistematičnost i preciznost, sklonost ka timskom radu
- Tačnost, urednost, fleksibilnost i kreativnost

Nudimo vam:

- Dinamično radno okruženje
- Redovna i stimulativna mjesečna primanja

Svoje prijave sa CV-em i obaveznom naznakom „Prijava za posao – poslovnica Cazin“ slati na e-mail adresu posao@azel.ba .
Prijave koje ne budu sadržavale CV ili naznaku „Prijava za posao – poslovnica Cazin“ neće biti uzete u razmatranje.

Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnog mjesta.