Prilika za nove poslove u R.Sloveniji, plata već od 1200 eura

21

Ste zainteresovani za posao u Sloveniji?

Agencija »Moje strojništvo« - traži radnike za firmo iz Maribora - Slovenije sa 40 godišnjom tradicijom.  Poslodavac nudi izradu radnih dozvola, sigurno i dugoročno zaposlenje, te redovnu i dobru isplatu. Tražijo:

Tokar - rad na CNC tokarskom stroju

Opis radnog mjesta:

  • čitanje nacrta i programskih listova,
  • upinjanje i centriranje komada na mašine,
  • programiranje u Mastercam-u  (izrada jednostavnih 2D programa)
  • puštanje programa u mašinu,
  • priprema alata, stavljanje alata u mašine  i odmjera alata,
  • nadzor mašina u fazi rada,
  • kontrola obrađenih komada,
  • čišćenje mašina i okoline mašine,
  • rad u jednoj smjeni.
  • neto plata do 1.200Eur za 176 sati rada mjesečno – ovisno o znanju kojeg radnik ima,

Šta očekujemo:

  • Srednje stručno i tehničko obrazovanje,
  • barem 2 godine iskustva – rada na CNC tokarskom stroju,
  • znanje rada sa PC kompjuterima,
  • poznavanje rada na  Fanuc sistemu upravljanja,
  • preciznost,
  • minimalno razumijevanje slovenskog jezika,
  • spremnost za obrazovanje,
  • spremnost za prekovremen rad.

Brusač za rad na planskoj i okrugloj brusilici

  • čitanje nacrta,
  • rad sa kompjuterom,
  • brušenje na planim i okruglim brusilicama,
  • kontrola obrađenih komada-mjerenje,
  • dnevno održavanje mašina,
  • čišćenje mašina i okoline mašina,
  • neto plata u visini 850 – 1.050 Eur za 176 sati rada mjesečno – ovisno o znanju kojeg radnik ima,

  • barem 2 godine iskustva rada na brusilici,

Kandidatom se nudi:

  • 45% više /sat za rad preko vremena,
  • 0,6% dodatka za svaku punu godinu rada kod nas,
  • naknada za topli obrok u visini 6 Eur dnevno,
  • naknada za transport na posao u visini 0,16 Eur/km,
  • jednom godišnje regres za godišnji odmor u visini cca 1.100 Eur,
  • božičnica,
  • redovna plata,
  • radna dozvola za tri godine,
  • namješten stan koji je prvu godinu besplatan,
  • mogućnost napredovanja,
  • mogućnost obrazovanja,
  • ako postoji obostrani interes , se možemo dogovarati i o zaposlenju  vaše partnerice.

Prijave primjerenih kandidata primamo na mail: moje.strojnistvo@gmail.com.