Prvak Evrope dolazi iz Bosne i Hercegovine - Sanjin Pehlivanović!

321
Osvojio zlato

Naravno, za taj uspjeh zaslužan je ko drugi no mladi 20-godišnji Sanjin Pehlivanović.

Ovaj dečko osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Sloveniji i to u disciplini 10-ball.

U finalu je savladao poljskog takmičara Wojciecha Szewcyzka rezultatom 8:5 i tako je ostvario svoj najbolji rezultat u dosadašnjoj karijeri.

Također, treba istaći i da će imati priliku da se bori u disciplinama 8-ball i 9-ball, a upravo u toj disciplini je prošle godine osvojio srebrenu medalju.

Vrijeme radi za Sanjina i ne sumnjamo da će nas i u budućnosti ovaj momak obradovati mnogo puta ovakvim i sličnim uspjesima.

O kakvom se talentu radi dovoljno govori i to da je 2018. godine u Crnoj Gori sa svojih 16 godina postao seniorski prvak regiona, pa se s pravom može reći da je najtalentovaniji sportista u Bosni i Hercegovini.