sport
Bosna i Hercegovina slavila je veliku pobjedu u Cazinu.

Uspjeli smo, odbranili se i pobijedili veliku Sloveniju u Cazinu.

Burić za vodstvo pola minute do kraja.

59' - Slovenci poravnavaju u narednom napadu.

59'- Hamidoviiiiiiić! Vodimo minut i po do kraja.

58' - Sedmerac za BiH dvije minute do kraja.

57' - Tri minute prije kraja, imali smo šansu preko Panića, ali nije pogodio za novo naše vodstvo.

54' - Šest minuta drame preostalo je u Cazinu. Rezultat je neriješen, a lopta je u našem posjedu.

52' - Burić brani i drugi sedmerac. Bravo, majstore!

50' - U posljednjih 10 minuta ulazimo s neriješenim rezultatom.

48' - Burić brani sedmerac, a u narednom napadu briljantni Draganić donosi vodstvo Bosni i Hercegovini. Krilni rukometaš je postigao šest golova iz šest šuteva.

46' - Prečku su pogodili Slovenci, a Burić pogađa za poravnanje (22:22)

45' - Rezultat je 21:22. Hamidović i treći put pogađa iz sedmerca od isto toliko pokušaja.

44' - Rok Ovniček nam zadaje velike glavobolje. Postigao je šesti gol, ponovo nakon brzog centra Slovenaca.

42' - Burić sjajno skida zicer Slovencima, a u kontri Draganić petim golom donosi rezultat 19:20.

39' - Nažalost, Slovenci prave seriju i odlaze na tri gola razlike. Selektor Smajlagić je reagovao i tražio time-out.

36' - Nekoliko minuta bez gola na obje strane. Bitno je da držimo egal i ne dozvoljavamo da se Slovenci odlijepe rezultatski.

33' - Burić golom otvara drugo poluvrijeme, ali Novak poravnava na 16:16.

31'- Počelo je drugo poluvrijeme!

Ovako je izgledalo veceras u Cazinu. Krajišnici su pokazali koliko vole i koliko su uz svoje Zmajeve.

Bravo za sve i radujemo se novim utakmicama u našem gradu.