Atalanta i Inter odigrali bez golova, Džeko igrao do 82. minute

dsa
Dijamant je propustio realizirati možda i najbolju šansu Intera u drugom poluvremenu

U okviru 22. kola Serije A utakmica između Atalante i Intera odigrana je bez golova, 0:0.

Edin Džeko ostao je bez gola u Bergamu nakon neiskorištenih prilika. Vrijedi istaći da je imao dvije velike šanse, ali u oba navrata je bio neprecizan, što je posebno razočaralo Simona Inzagija (Inzaghi).
Bez obzira što im je nedostajalo pola tima, Atalanta je imala svoje šanse na utakmici. Handanović je spriječio golove Muriela i Pesinija, dok Pašalić nije iskoristio priliku da pogodi sa svega nekoliko metara glavom.

Bh. reprezentativac je igrao do 82. minute, kada ga je zamijenio Lautaro Martinez. Dijamant je propustio realizirati možda i najbolju šansu "Nerazura" u drugom poluvremenu.

Inter ostaje lider i nakon ovog susreta sa 50 bodova, dok je Atalanta četvrta sa 42.